W końcu mogę napisać, że po ponad Msc testów mogę usiąść i opisać parownik. Parownik ze stajni Smokerstore, która już ma swoją opinię wyrobioną wieloma innymi produktami .

Czy jest to możliwe, że wyszedł idealny parownik rta w Direct Lung segmencie? Ależ owszem, ponadto Powiem inaczej, odkąd go zakupiłem, pozbyłem się innych parowników.

Zatem do testu.

W zestawie mamy atomizer taifun gt4, instrukcję, klucz imbus oraz zapasowe uszczelki, i to byłoby na tyle.

Na szczęście w sklepie,w którym kupowałem, posiadają cały asortyment części. Od szkła przez metalowe tulejki, które zmieniają wygląd parownika czy też inne bazy pod tryb mtl, a także otwarty DL. Śmiem twierdzić, że jest to parownik idealny i tylko od Ciebie zależy, co tam wsadzisz oraz jakie części dokupisz.

To co do testu?

Sam korzystam z wersji pudełkowej. Bez żadnych szmerów bajerów, ale opiszę po części wszystkie, aby przybliżyć i zapoznać was z nimi lepiej.

Wersja z pudła:

Jest to wersja z w miarę otwartym przepływem powietrza. Powiedziałbym, że to taki standardowy DL(Direct Lung), do którego budujemy grzałeczki miedzy 0.3/0.5 ohma a moc, jaką stosujemy, nie przekracza 45/50 wat. Oddanie smaku 100%. Zaspokaja nasze potrzeby w 100%.

Prostota w budowie:

Z tym parownik powinien poradzić sobie każdy. Wymaga jednej rzeczy-budujemy pod airflow, który idzie bezpośrednio pionowo, a nie ten, co idzie od boku, ale Tak, taka prawda. Wtedy smak jest na miejscu.

Wickowanie:

Ehh i tu zaczyna się trochę gorzej. Dasz za mało-wyleje, dasz za dużo- tez źle. Cóż, musisz poznać parownik. Postaram się wam nagrać jak to zrobić, by było idealnie!

OPEN DL(Direct Lung)

Ahh, kupiłem post z otwartym przepływem powietrza i Jestem królem chmur i smaku. Łyso? Słusznie.

Baza typowa do użytku ze zdecydowanie bardziej chmurodajnymi grzałkami, na przykład Dragon Scale Medium.

Duża powierzchnia odparowywania i do tego idealny smak, ponadto W tym przypadku potrzebne jest zdecydowanie trochę więcej prądu od 50 do 75w.

MTL (Mouth to Lung)

Lubisz ciumkac? Lubisz smak? No problem, ale Taifun jest dla Ciebie. Zakładamy bazę dodatkową z mniejszym przelotem i przekręcamy nasz airflow na jedną stronę albo zmniejszamy z obu stron na minimum.

Czytając tę recenzję, trzeba pamiętać, że jednak taifun jest dość wysokim parownikiem. Jest i na to rozwiązanie-cap na 2ml. Smak się nie zmienia. Jedyne co to pojemność naszego parownika z 5ml do 2, czyli aż o 3 ml mniej no chyba ze wam to nie przeszkadza, że co chwilę dolewamy.

Musimy sobie zdawać sprawę, że jest to jednak parownik high endowy w cenie około 630zl plus minus.

Spytacie się jak oddanie smaku? Bardziej owoce czy desery, czy też tytonie. I tu was zaskoczę. Jest to atomizer taifun gt4 uniwersalny, radzi sobie z każdym płynem idealnie. Czego chcieć więcej tak naprawdę?

Wybór zostawiam wam. Tutaj trochę zdjęć taifuna;

Plusy:

1. Łatwość budowy

2. Wymienne bazy przepływu powietrza

3. Opcja wymiany obudowy szkła

4. Możliwość spersonalizowania wyglądu

Minusy:

1. Wysoka cena

2. Wysoki parownik

Podliczając wszystkie punkty oraz przelanie przez niego hektolitrow płynów mogę śmiało wystawić mu w skali 100 punktowej całe 76 punktów. 

Wideorecenzja nowego parownika dotshell Atmizoo, film