Czy kiedykolwiek marzyłeś o urządzeniu vapingowym, które jest małe, wytrzymałe i łatwe w obsłudze? Jeśli tak, to The Pug od Vapergate może być tym, czego szukasz.

The Pug to urządzenie vapingowe o mocy 80W, zasilane wbudowanym akumulatorem o pojemności 2800mAh. Wyróżnia się kompaktowym designem, co czyni go idealnym towarzyszem podróży dla osób często przemieszczających się. Obudowa wykonana jest z wytrzymałego stopu cynku, co gwarantuje doskonałą trwałość urządzenia

Wytrzymała i kompaktowa konstrukcja

Wyraźny ekran OLED

Co więcej, urządzenie posiada wyraźny, łatwy do odczytania ekran OLED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje, takie jak aktualny stan baterii, opór cewki, ustawienie mocy i napięcie.

Unikalny system ładowania

Jednym z najbardziej unikalnych aspektów The Pug jest sposób ładowania. Urządzenie posiada trzy różne porty ładowania: USB-C, Lightning i Micro USB, co oznacza, że można je ładować za pomocą praktycznie dowolnego kabla. Warto jednak pamiętać, że nie należy używać wszystkich trzech portów ładowania jednocześnie! W zestawie z urządzeniem znajduje się kabel USB 3-w-1.

Prosty interfejs użytkownika

Kształt Pug Mod to gładkie i zaokrąglone, kątowe oblicze. Na przedniej części modułu znajdują się trzy przyciski, co umożliwia użytkownikom cieszyć się prostym interfejsem użytkownika. Ekran OLED o rozmiarach 23mm na 7mm z żywą rozdzielczością wyświetlacza dostarcza istotne informacje dotyczące vapingu.

Tak właśnie – to nie pomyłka – można ładować boxa przy pomocy ładowarki od iPhone, to chyba jedyny taki E-papieros dostępny na rynku.

Specyfikacja i zawartość zestawu

Urządzenie waży zaledwie 0,5 kg, co dodatkowo podkreśla jego przenośność. Jest dostępne w dwóch kolorach: białym i gunmetal.

Zestaw z The Pug od Vapergate zawiera:

  • 1x Mod Pug Box
  • 1x Kabel USB 3-w-1
  • 1x Zapasowe zatyczki do portu ładowania.

The Pug od Vapergate to urządzenie, które łączy w sobie trwałość, wygodę i uniwersalność. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym vaperem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z vapingiem, The Pug to urządządzenie, które warto mieć zawsze przy sobie. Jego kompaktowe rozmiary, mocne wykonanie oraz prostota obsługi sprawiają, że jest to wyjątkowy mod, który z pewnością zadowoli szerokie grono użytkowników.

Zapraszam oczywiście na film, a jeżeli chcecie zobaczyć trochę więcej informacji technicznych lub zakupić po prostu to zapraszam do sklepu

Strona główna » The pug Vapergate – Wideorecenzja mini Boxa