Nie mam dobrych informacji w stosunku do Shenzhen Vape Expo 2020 „IECIE2020” . Cała ta sytuacja z Korona wirusem wygląda gorzej, niż przypuszczałem. Same złe wieści dochodzą z naszego rynku.

Vape Expo 2020 Shenzhen
Tłumaczenie:
Z powodu zapobiegania rozprzestrzenianie się nowego korona wirusa bardzo nam przykro to ogłosić, iż Shenzhen e-Cig Expo 2020(IECIE2020) planowane w Shenzhen Centrum Wystaw od 24 do 26 Kwietnia zostało wstrzymane zgodnie z Planem Chinskiego Rządu aby zatrzymać rozwoju epidemii.

Informa Markets w Chinach nadal monitoruje rozwijającą się sytuację i pozostaje w kontakcie z lokalnymi władzami i innymi kluczowymi zainteresowanymi stronami w związku z planowanym wydarzeniem. Nowy harmonogram zostanie ogłoszony na oficjalnej stronie internetowej IECIE po potwierdzeniu, a my z całą pewnością pomożemy ci w wszelkich ustaleniach.

Raz jeszcze przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumienie.

Pierwszy problem, z jakim się możemy już niedługo napotkać, to sytuacja z dostępnością grzałek i części zamiennych do naszych parowników.

News z ostatniej Chwili: „W związku z wirusem nCoV2019, Shenzhen Vape Expo 2020 IECIE2020 jest przełożone, a data nie określona”.

Co to oznacza dla nas? Mianowicie nic więcej, jak dodatkowo czas, w którym jest duże prawdopodobieństwo, iż Chiny wcześniej mogą nie wrócić do pracy.

Jakie to niesie za sobą dalsze skutki?

mniejsza dostępność sprzętu,
brak nowości,
brak dostępnych akcesoriów.
Konsekwencje tego są dużo większe, niż nam się wydaje. Jeżeli rzeczywiście Chiny mają w planach wrócić dopiero po kwietniu, oznacza to przestój ekonomiczny, ale również problem z dostępnością elektroniki.
czy też nowszych elektronicznych papierosów. Niestety, ale wszystkie branże dostaną po „tyłku”.

Shenzhen Vape Expo jest co rok największą imprezą w branży. Wszyscy, ale to wszyscy chcą być na miejscu i pokazać co oferują. Jeżeli dojdzie do skutku, to producenci nie będą mieli nic nowego na stanie, jako że produkcja jeszcze nie ruszyła.

W zeszłym roku byliśmy na targach IECIE2019, to chyba największe targi na jakich byliśmy. W ciągu trzech dni nie było szans aby odwiedzić wszystkich wystawców…

EIECIE 2019 Shenzhen

…sami widzicie jak duża jest lista wystawców.