Czy QP Design i ich RTA Juggerknot Mini jest wstanie oddawać smak jak RDA?

Kanadyjczycy nie przestają nas zaskakiwać pod względem jakości swoich produktów. Jak również po przez ukazanie walorów smakowych premixów które są wytwarzane przez wielowarstwowe połączenie aromatów, dając nam niezapomniane odczucia.

Czy są jednak w stanie tworzyć równie dobre atomizery które pozwolą nam w pełni wykorzystać potencjał ich płynów?

Czy niewielkiej budowy RTA z górnym przepływem powietrza jest w ogóle w stanie oddać smak zbliżony chociaż do RDA ?

To są pytania które zadawałem sobie testując owy atomizer qp design Juggerknot Mini RTA. Już sama nazwa „mini” mnie trochę odwodziła od tej myśli… „Czy jest on w stanie konkurować z jakimkolwiek RDA”. Dlaczego tak pomyślałem?

Ponieważ wiedziałem że będzie to: jednogrzałkowiec, z małą bazą i niewielką pojemnością zbiornika, nie będąc przy tym MTL (mouth to Loungs) a jak zakładał producent pełnoprawnym DL (Direct Loungs), który ma nam dać to czego nie daje nam nikt inny. Czyli smak RDA zaklęty w malutkim atomizerze…

Testując każdy produkt kluczowym dla mnie elementem jest zawsze na pierwszym miejscu smak. Następnie czy budowa danego RTA lub RDA jest skomplikowana. Na ostatnim miejscu zawsze jest design choć ostatnio i on często zwraca moją uwagę. Producenci różnych marek zaczęli dbać również o nasze odczucia wizualne. Jest to na pewno dla nas jako konsumentów dobra wiadomość ponieważ wraz z dobrym smakiem idzie również ładny wygląd.

Dla wielu osób kwestia wizualna ma duże znaczenie w odbiorze samego atomizera. Juggerknot Mini RTA od firmy QP Design Nie jest zrobiony na jedno kopyto. Nie jest też atomizerem, który wyróżni nas z tłumu. Jednak nie to było głównym założeniem a oddanie smaku i prostota obsługi.

QP Design wyszło przed szereg i zbyt pewnie mówią i piszą o swoim produkcie? O jego zaletach jak i wadach opowiemy wam w poniższym materiale do którego Was chętnie zapraszam 🙂

Wideorecenzja nowego parownika dotshell Atmizoo, film

Destiny RTA od HellVape – czyli kolejna nowość!