Przyjdzie taki moment, w którym trzeba będzie znaleźć poważniejszy kaliber – epapierosa który, robi większe chmurki, o dużo lepszym smaku. Najwyższy czas rozejrzeć się za czymś bardziej zaawansowanym, z wyższej półki. Parownik isolation tank RTA to dokładnie to, czego szukamy. Chcemy mieć już poważniejszy sprzęt – tj epapierosa który daje więcej Chmury, więcej smaku… czyli czas rozejżeć się za czymś bardziej zaawansowanym jakim jest parownik isolation tank RTA może być dobrym wyborem.

Jaki parownik RTA?

Tak to dobre pytanie. Parownik powinniśmy wybierać nie tylko pod smak, czy chmurę, ale również umiejętności.
… tak tak, właśnie umiejętności.
Mam tu na myśli kwestię skomplikowania budowania setupu np ( zakładania grzałki i wickowanie czyli zakładania waty) tak aby nie ciekł, czy np nie było hotspotów.

Hotspoty to najprościej mówiąc, nie równo rozgrzewająca się grzałka, czy też nie równo rozkładający się przepływ prądu. 🙂
I wersja najprostsza to najjaśniejsze punkty na rozgrzanej grzałce 😀

Poziom trudności wickowania

Atomizer, nie należy do najprostszych w budowaniu parowników, ocenił bym nie banalny. Ma za to bardzo dużo zalet i możliwości jakimi są:
– ogromna Chmura,
– możliwość zakładania potężnych dwóch grzałek,
– transport liuqidu jest bardzo szybki, co przydatne jest w zawodach cloud chasing. ( zawody związane z puszczaniem chmury ).
Moim zdaniem, ten parownik pasuje do potężnych ciężkich Boxów, osobiście wapowałem na tym parowniku na 100 Watach i chmura nie była gorąca.

Skąd pochodzi ten Atomizer?

Producentem isolation tank RTA jest kanadyjska firma deathwish MODZ.
Produkują oni również takie cięższe trochę sprzęty jak rurki stackowe na dwie baterie, może pamiętacie takie urządzenie?

deathwish modz
deathwish modz

Dane dotyczące parownika isolation tank RTA firmy deathwish MODZ


w pudełku mamy :
– Isolation tank RTA o średnicy 26mm,
– zapasowe uszczelki często się przydają po wapowaniu Cytrusów, no niestety cytrusy powodują puchnięcie uszczelek, czasem też pęka szkło.
– metalowy zamiennik szkiełka i szkiełko :D.
Powiecie pewnie żebym nie porównywał RDA do RTA. To przypomnę wam parownik który takie odczucie dawał. Fatality M28 QPDesign, czyli można tak powiedzieć ?

Producent zaprojektował deathwisha w kolorach :
– Złoty,
– Srebrny
– Czarny,
– Gunmetal,
– cooper,
pozwala to dopasować do naszego ulubionego sprzętu, i tu podkreślam iż nie jest to lekki rta.

Smak


Co do Kwestia smaku, jest jak z Gustami. Każdy ma inny.
My wapowaliśmy na filmie Paradox z serii Excision od AltZero, ponadto muszę wam powiedzieć, że moim zdaniem oddaje smak świetnie. Powiem więcej ostatni raz ten Premix Wapowałem na targach na rurce Purge, nie można powiedzieć o niej że była delikatna, haha. I oddanie smaku było zbliżone.

Zapraszamy na film… 🙂

Inny nowy parownik zobaczycie tu : https://abcvape.pl/index.php/2020/02/18/destiny-rta-od-hellvape/

Taifun Gt4s – Nowość od Smokerstore