Długo poszukiwałem idealnego jogurtu połączonego z pyszniutkim owocem, aby było w nim czuć zarówno kwaskowatość jogurtu oraz słodycz owocu. Szukając długo w typowo Polskim katalogu produktu było to jogurty które niestety podchodziły pod ciężkie kremy – to nie to.

Z takim produktem wyszła firma Flavorfic pod nazwą KMPNO. Dostępne mamy 3 rodzaje smaków zaczynając od mieszanki Jagód przez Truskawkę do Brzoskwini. Każdy znajdzie coś dla Siebie.

Idealnie zrównoważone KMPNO ukazujące zarówno słodycz owocu po kwaskowatość jogurtu. Dalej zastanawiam się jak, im się tego udało dokonać.

Produkty KMPNO cechuje wysoka jakość, dbanie o to żeby żaden aromat nie był użyty w zbyt dużym stężenie – w celu zabezpieczenia użytkownika przed uczuleniem na dany aromat. Dodatkowo, jak pisaliśmy wcześniej w inynym artykule Premixy KMPNO bedą fenomelnie smakować na Taifunie GTIV https://abcvape.pl/index.php/2020/02/12/co-to-jest-taifun-gt4-pelna-recenzja-atomizera/ .

Aby umożliwić każdemu ich spróbowania zapraszamy na stronę www.smoothvape.pl. Przy użyciu kodu ABCVape, będziecie mogli ich spróbować z 10% rabatem :).

Przy okazji może dobierzecie do nich jakiś dobry sprzęt? https://abcvape.pl/index.php/2020/03/07/e-papieros-roznice-pomiedzy-elektronika/