No cóż Smok nie próżnuje. Pomimo ataku KoronaWirus-a oni dalej biorą prym w produkcji nowych e papierosów. Nic w tej kwestii nie stanęło im na przeszkodzie. Co ciekawe – nawet jako pierwsi się otworzyli aby produkować „maski” przeciw koronawirusowi – ale czy aby na pewno się tym zajęli ?

W czasie kiedy inne firmy pracowały z domu albo po prostu odpoczywały SMOK niczym przyczajony tygrys zdążył wypuścić dwie nowości. No własnie – zadziwiające tempo pracy, gdzie po ledwo dwóch dniach od ich powrotu do pracy nagle SMOK wyciąga dwa nowe pod-y znikąd. Dosłownie jakby „Asa” wyjęli z rękawu.

Trzeba powiedzieć,że jednak większość tych pod-ów przypomina już obecne dostępne na rynku z minimalna zmiana stylistyczna. To przejdźmy do rzeczy.

SMOK : Pozzx pod kit

Pozzx pod kit od firmy SMOK łudząco jest podobny do Nord-a 2jki. Nie ma zbyt dużych różnic ale coś się zadziało. Przejdźmy zatem do specyfikacji:

 • Kompatybilny z wszystkimi grzałkami do RPM40
 • Wbudowany akumulator 1400mah
 • Trójramienny przepływ powietrza
 • Ekran o wielkości 0.96″
 • Przeźroczysty pojemnik – no wkońcu!

Patrząc na te dane nie ma zbyt dużo zmian względem Nord-a 2jki do którego za chwilę przejdziemy – ale na pewno poprawili widoczność ilości liquidu. Przeźroczysty pojemnik to jest coś co sam sobie robiłem. Interesuje mnie fakt posiadania przez SMOK-a trójramiennego przepływu powietrza. Czy będzie możliwość ograniczenia tego? Nie wiem dowiemy się w wersji sprzedażowej.

Co dostaniemy w zestawie od SMOK-a?

 1. Urządzenie PozzX
 2. PozzX Kartridż 2ml
 3. Dwie grzałki 0.4ohma oraz 0.6ohma
 4. Kabel Usb
 5. Instrukcja Obsługi

SMOK : Nord 2 – z czym to się je?

Tak tak, dobrze czytacie! Nadchodzi wasz ulubiony pod w nowej wersji. Producent dodał ekran oraz no własnie – kompatybilność z grzałki od RPM-a jak i Norda. Tak dobrze słyszycie – w końcu nie musicie kupować nowych grzałek i dalej używać już tych sprawdzonych! Ha, sam jestem zaskoczony tym co się stało.

W zestawie znajdziemy:

 • Urządzenie NORD 2 Kit
 • Dwa kartridże : RPM i NORD
 • Dwie grzałki 1 RPM mesh 0.4 ohma oraz 1 Nord mesh 0.6 ohma
 • Bateria Pojemności : 1500mah

Bardzo zastanawia mnie fakt, w jaki sposób firma która jak inne nie produkowała żadnych urządzeń – nagle wyciąga z nicości dwa urządzenia. Czy aby na pewno w okresie kiedy mieli produkować maseczki to aby tylko tym się zajęli? Nie chce z tego miejsca spekulować jednak – daje mi to dużo do myślenia. A wam?

O skutkach Koronawirusa na naszym rynku pisalismy tutaj: https://abcvape.pl/index.php/2020/03/11/koronawirus-i-spolecznosc-vape-w-polsce/?fbclid=IwAR0NyDYZnJ-5Nt0fYwFVsIDfoLE6OB841c9U8g6-B6zgt52KZnTbiOZ6YCE . Zapraszamy was również do uzupełnienia waszych zapasów: www.smoothvape.pl 🙂