Rząd wprowadza stan epidemiczny, co praktycznie jest równoznaczne z wprowadzeniem Stanu Wyjątkowego. Co za tym się niesie? Czy dla Smoothvape i innych vapeshop’ów nadejdą ciężkie czasy? Jak bardzo jesteśmy na to przygotowani?

Tak niewiele czasu zostało, aby uzupełnić swoje waperskie zapasy. Czytając ten artykuł, może być już za późno skoczyć do sklepu. Stan Wyjątkowo w momencie wprowadzenia – zamknie praktycznie wszystko. Spokojnie – nie chce tym artykułem was stresować ani namawiać do wykupywania większych zapasów, bo nie wiemy jak długo będzie to trwać. Ale wole napisać wam o rozwiązaniu:)

Obecnie, prowadzimy w SmoothVape dezynfekcje zarówno poręczy, klamek oraz lady. Dbamy o wasze i nasze zdrowie w walce z KoronaWirusem. Trzeba uważać. Jest to nierówny rywal w walce. Dodatkowo, pracownicy dbają o swoje bezpieczeństwo ale nade wszystko mają obowiązek pracy w rękawiczkach. To zwiększa wasze oraz i ich bezpieczeństwo. Ale to nie koniec – nie witamy się oraz nie częstujemy naszymi parownikami. Higiena ponad wszystko!

VapeShop w którym pracuję a mianowicie SmoothVape będzie posiadał opcje dostawy do waszych drzwi na terenie Warszawy ! Wystarczy,że w przypadku przepalenia grzałki braku liquidy czy waty będziemy w stanie dowieźć wam to co chcecie. Tak dokładnie tak! Tak długo jak firmy kurierskie będą oferowały wysyłkę oraz nie zostanie wstrzymana spedycja.

Jak tylko coś więcej będzie wiadomo zapraszamy was na nasze fan page na Facebooku. Za ich pośrednictwem na terenie Warszawy będziecie mogli zamówić u nas swoje ulubione płyny czy tez grzałki.

  1. SmoothVape.pl Centrum ul.Noakowskiego 26 : https://www.facebook.com/smoothvapeshopcentrum/?ref=bookmarks
  2. SmoothVape.pl Warszawa Nowy Świat 18/20 : https://www.facebook.com/smoothvapegalerianowyswiat/?ref=bookmarks

SmoothAir -na Spotify? O co kaman?

Małe zmiany organizacyjne:

Dodatkowo następują zmiany czasu pracy naszego sklepu na Nowym Świecie. Od Poniedziałku do Piątku w godzinach 11:00 do 18:00, Sobota 11:00- 15:00 – a w Niedzielę do odwołania Zamknięte. Przepraszamy za niedogodności, ale wierzymy, że dostosujemy się do nowych zasad. Na Noakowskiego pracujemy bez zmian 🙂

Na szczęście, tak jak Dawid pisał w artykule – nie jest tak źle: https://abcvape.pl/index.php/2020/03/14/koronawirus-kontra-vape/?fbclid=IwAR2PzCui7bYSB-gy2y-Q-bhRxd5a1aa1yZYChTaxqiRKCmpxRF5JZBMoBCw jest dla nas nadzieja! Tak, więc wapujmy i do boju!

Czy highend robi różnicę ? – Wideo z Eventu

Francuski Wejp – Vapeshop w Paryżu cz1