Już od dłuższego czasu testuje DotAio wiec postanowiłem podzielić się z Wami opinia na temat tego urządzenia. Urządzenie, które w swoim minimalizmie potrafi skraść serce użytkownika.

Szukałem urządzenia idealnego względem AIO (All -in-one device) takiego, który pogromi wszystkie, które dotychczasowo miałem. Szukałem długo, aż w końcu w 2019 roku DotMod wypuścił urządzenie idealne. Krótko po premierze otrzymali nagrodę na targach EXPO w Parażu tego samego roku! To się nazywa sukces aby w ciągu kilku chwil zdobyć najwyższa nagrodę. Tak, dobrze czytaliście zdobyli Pierwsze miejsce! Czapka z głowy!

Specyfikacja:

  • Wymiary: 78mm x 42mm x 22.5mm
  • Pojemność zbiornika: 2ML
  • Zestaw Grzewczy : 0.3 Ω oraz 1.6 Ω w edycjach limitowanych oraz nowych 0.7 Ω .
  • Zasilany: pojedyńczym akumulatorem 18650 – sprzedawany oddzielnie

Zaraz po wyjęciu z pudełka zrozumiesz, za co zapłaciłeś. Ustnik 510 pozłacany, minimalistyczny wygląd z pojawiającym się tylko małym złotym logo DotMod oraz małe skomplikowane ryciny na wyłączniku zapłonu z otaczającymi go diodami LED RBG. Dodatkowo znajdziemy ustnik MTL 510 wykonany z Ultemu,kolejny plus. Istnieje szeroka gama pięknych kolorów, ale oczywiście jeśli chcesz, aby wyglądał jeszcze bardziej fantastycznie, możesz zastąpić zwykłe drzwi grawerowanymi laserowo drzwiami chryzantem w dopasowanych lub kontrastowych kolorach.

Czyż nie wyglądają one cudnie?

Kiedy urządzenie wygląda tak minimalnie jak to, nie spodziewasz się żadnych dalszych funkcji niż mechanizm włączania, ale DotMod stanął na wysokości zadania. Zacznijmy od tego małego przycisku. Ten mały przycisk przełącza Cię między różnymi ustawieniami mocy, wskazanymi przez pasek LED wokół przycisku fire .Poniżej znajdziecie link do filmiku na Youtubie w którym dokładnie omawiamy te moce:) . Najważniejsza cechą DotAio jest funkcja DryBurn, w momencie aktywowania jej nie przepalimy grzałki. Ile razy zdarzyło wam się tak, że z powodu braku liquidu spaliliście grzałkę? Na pewno nie raz! Dodatkowo, funkcja DryBurn aktywuje się kiedy grzałka osiągnie maksymalna temperature. Nawet nie zdaje sobie sprawy, ile razy to mi uratowało grzałkę przez gapiostwo. Nienawidzę trybu kontroli temperatury, ale posiadanie takiej prostej wersji w zanadrzu, nie mówię nie!

DotMod : DotAio

Kilka słów podsumowań DotAio.

To jest nierealne. Jak to jest nierealne? Rzuć okiem na to, czego używamy w sklepie Ja, koledzy ze sklepu czy Szefostwo, a to powinno mówić samo za siebie. Zaciąganie jest niesamowite, żywotność baterii jest niesamowita, nie ma znaczenia, jaką grzałkę włożysz w to, ponieważ każda jest niesamowita! Jestem bardzo wymagający. Jeśli chodzi o przepływ powietrza, właściwe lub brzmi nieźle, nie zawracam sobie głowy kupowaniem. DotMod zawsze był numerem 1 w tym dziale. Każdy użyty przeze mnie ich parownik miał gładki,przyjemny przepływ powietrza, jak żaden inny. To jest coś, co DotMod robi najlepiej, nie wiem, jak zawsze wymyślają absolutnie idealne średnice dla maksymalnego komfortu.

Dodatkowo, jak zapewne wiecie są dostępne bazy od Atmizoo o nazwie DotShell. Więcej obejrzycie tutaj , a już niedługo moich kilka słów w tym temacie tymaczasem: https://abcvape.pl/index.php/2020/02/11/jak-zalozyc-grzalke-i-wate/

Po oba produktu zajrzyjcie tutaj : https://smoothvape.pl/pl/sprzet/561-708-kit-dotmod-dotaio-.html#/108-typ-czarny

Urządzeń bez liku, czyli kampania przeciw papierosom.

E-papieros jako oficjalne narzędzie do rzucania palenia?