Zacznijmy od początku. Jak wiecie część naszego sklepu zajmuje się Dystrybucja. No właśnie, nie tak dawno temu wprowadziliśmy Milkbox-y do naszej oferty sklepu www.smoothvape.pl oraz kanału dystrybucji www.smoothdistribution.pl. Niestety, dostaliśmy nie dawno informacje z rynku o KLONACH!

Tu macie zdjęcia oryginału i klona do porównania. Widać różnicę na pierwszy rzut oka.

Klony stoją w środku

Patrząc na to zdjęcie, widzimy przede wszystkim nad Milkbox-ami jest inny jednorożec. Następnie kolor butelek nie jest taki sam. Co dalej patrząc na odstępy miedzy nazwa Milkbox-a smakiem też jest inny. Kolor nazwy smaku Mango tez jest inny. Ale to dopiero początek. Przyjrzyjmy się bliżej butelce!

Patrząc od spodu widzimy,iż orginały są produkowane butelkach typu Chubby Gorilla. Klony PET. Więc jeśli macie PET bez Chubby Gorilla to znaczy, że kupiliście KLONA!

Zapraszamy do obejrzenia filmu <3

Kwestia smakowa tez pozostawia wiele do życzenia. Jest źle! Ale mamy dla was rozwiazanie!

Francuski Wejp – Vapeshop w Paryżu cz1

Co zrobić jak kupiłeś klona Jednorożca?

Działając wspólnie z producentem BLVK Unicorn marki Milkbox – oferujemy wam bezpłatna wymiane klona na oryginał w zamian za pozostawienie butelki w sklepie w którym odbierzesz!

Sklepy partnerskie, które zaoferowały pomoc w akcji walki z Klonami Milkbox-a:

  • Vapers Jelenia Góra i Wrocław
  • Parabuch – wszystkie sklepy
  • Liquido Radom
  • Vaper Shop Nowy Dwór Mazowiecki
  • VaperPlanet

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować naszym partnerom za zaalarmowanie nas o sytuacji która ma miejsce. Dodatkowo pamiętajcie kupując klony nie wiesz co wapujesz! Wapuj z głową – kupuj produktu tylko autentyczne oraz z oficjalnych punktów sprzedaży produktów BLVK Unicorn Milkbox.

Czy highend robi różnicę ? – Wideo z Eventu