DotShell – nazwa na podstawie, której każdemu robi się gorąco. Tak naprawdę nie trzeba daleko szukać wystarczy, spojrzeć z czego my korzystamy na dzień. Tak, u nas w sklepie większość, po za już owianymi chwałą Taifunami korzysta z DotAio. DotAio – skradło nasze serca. Przez swoja multi-funkcjonalność wygrało z wieloma sprzętami. Pamiętam jak dziś, Bartka – wyprzedającego swoje High Endy. Byłem wtedy pod wrażeniem. Takie małe coś a ukradło mu serce zupełnie.

Atmizoo – a kto to?

Firma powstała w 2012r. w Grecji. Już, wtedy wprowadzali na rynek high endu, ponadto wiele nowych innowacyjnych rozwiazań. Atmizoo,już wtedy wypusciło pierwszy produkt na baterie 18350. Przełomowym, rokiem dla producenta był 2017 kiedy wypuscił bazę do Bilet Box-a o nazwie VapeShell. Nastepnie, po dwu latach stagnacji przyszła kolej na Tripod-a (o którym będzie niedługo materiał) . A w grudniu 2019 wyszedł DotShell. No dobra to przejdźmy do szczegołów.

Francuski Wejp – Vapeshop w Paryżu cz1

Co znajduję się w zestawie?

Naszego DotShell-a otrzymujemy w pięknym metalowym pudełku z tekturą na zewnątrz. Mamy tutaj już numer seryjny urządzenia, informacje o producencie oraz kod QR do potwierdzenia autentyczności. Zdejmujemy tekturę, która trzyma wszystko w ryzach i mamy nasze opakowanie. Na wierzchu ponownie wita nas logo Atmizoo. Po otwarciu certyfikat autentyczności oraz instrukcja obsługi. Uwierzcie mi lepiej to zachować! Dodatkowo znajduję się:

  • 1 x DotShell RTA
  •  1 x Set części zamiennych (śruby, pełny zestaw oringów i dodatkowy pin plus zmienszajacy przepływ na 2mm)

Pisaliśmy, już o tej DotShell-u tutaj: https://abcvape.pl/index.php/2020/02/11/jak-zalozyc-grzalke-i-wate/ . A tutaj znajdziecie wideo recenzje zwiazana z tą bazą.

Długo przekonywałem się do tej bazy. Jednak uwierzcie mi jest jej wiele plusów, które pozwolę sobie wymienić:

Czy są jakieś minusy? Osobiście nie znalazłem. Według mnie jest to urządzenie idealne. Nic dodać – nic ująć,

Ponadto, chciałbym wszystkich pytających uspokoić! Tak, będziemy mieć niedługo ów Dotshell-e, ponadto Z informacji, które uzyskaliśmy od producenta ma to nastąpić pod koniec marca albo z początkiem Kwietnia. Tak więc śledźcie na bieżąco nasze social media jak i stronę http://www.smoothvape.pl i będziecie pierwszymi :).

@smoothvape

Jak założyć grzalkę w dotshell w 60 sekund #dotaio #dotmod #dotshell #parownik #atmizoo @dotmodofficial @

♬ Countless – Official Sound Studio

Czy highend robi różnicę ? – Wideo z Eventu