Ostatnio pisałem na ramach naszej redakcji o DotShell-u od Atmizoo. Teraz płynnie niczym statek przechodzimy do ich wcześniejszego produktu mianowicie Tripod-a. Parownik trafił do oficjalnej sprzedaży 7 Czerwca 2019r.

Jak sami twórcy informują Tripod miał spełniać ich trzy wybrane cele:

  • będzie okrzyknięty najlepszym parownikiem RTA na rynku
  • uniwersalny – po wyjęciu z pudełka aby dostosować do potrzeb danej osoby
  • pokaże nowy miar możliwości dla tego parownika względem przepływu powietrza, kontroli przepływu liquidu
Tak się on prezentuję 🙂

Co dostajemy w zestawie:

Atmizoo, stawia na jakość oraz na prezencje swoich urządzeń, które otrzymują klienci. Tak, jak w przypadku wcześniej opisanego Dotshell-a tripod przypodzi w takim samym opakowaniu. W wewnątrz znajdziemy oczywiście nasz atomizer, zapasowe srubki, oringów cały zestaw. Ponadto, przejsciówki do mtl-a i co tam dusza jeszcze widzi. Dużoooo tego 🙂

Baza:

Baza w Tripod-zie jest stosunkowo prosta. Jej głównym przeznaczeniem, jest budowania na jednej grzałce. Aby ułatwić, wymianę grzałki mamy duże śruby „Krzyżaki” oraz paski ułatwiające nam docięcie grzałki. Dodatkowo, duże wanny na naszą watę oraz wystarczające duże otwory poboru liquidu. Tripod jest uniwersalnym parownikiem umożliwiającym montowanie grzałek małych do bardzo egzotycznych buildów.

Podsumowanie:

Przechodząc do podsumowania to tak naprawdę najtrudniejsze. Jako, użytkownik wcześniej podając wam same suche fakty, jest to zastanawiające. Czy znalazłem w nim jakieś minusy w Tripod-zie ? Oczywiście! Ale czy te minusy przeważają plusy – przyjrzyjmy się temu.

Najpierw plusy. Zacznę od tego co najbardziej spodobało mi się w użytkowaniu, czyli podbicie mocy nikotyny. Człowiek ciągle wapuje tak naprawdę 3mg jednak po zalaniu do Tripod-a czuje jakbym wapował 4.5/6mg. Zastanawiam się, jak oni tego dokonali. Już od wyjęcia produktu z zestawu, jesteśmy wstanie dostosować go do swoich potrzeb – mianowicie od pięknego gładkiego mtl-a aż po pełnego DL-a. Znacie inny taki parownik dostępny na naszym rynku? Twój box mieści tylko parowniki do 22.7mm? Hah, żaden problem, Tripod posiada 22mm średnicy czyli idealnie pasuje! Banalna w budowie baza to na pewno kolejna zaleta tego parownika, a co za tym idzie idealny transport! Nie muszę chyba nadmieniać, iż obsługa serwisowa Atmizoo – jest na najwyższym standardzie. To nie koniec – wszystkie części o których marzycie może zamówić ze strony producenta! Ale aby wam to ułatwić moge zdradzić – że rownież i je znajdziecie na http://www.smoothvape.pl.

No to kolej na ta mniej przyjemną część – przede wszystkim patrząc na nią z punktu widzenia producenta. Kilka z nich – może być też plusem – jednak wierzcie mi to jest bardzo subiektywne! Tak dużo tutaj tych wszystkich insertów i tulei a nad to reduktorów. A dajcie spokój – chciałbyś zmienić to w locie – zapomnij! Podczas testów zauwazyłem też duży jak dla mnie mankament. Chybotanie sie parownika. Nie wiem jak to wyjasnić ale luz lewo prawo – dla mnie to minus. No i kropka nad „i” czyli rodzaj tulejki – szkło – zastanawia mnie czemu nie PCTG? Szkło jest mniej odporne na upadki.

Czy wybrałbym ten parownik ponownie – oczywiście ze tak! Czy kupiłbym go zamiast typowego mtla – oczywiście bo najdzie mnie zmiana i mam rdla. Czyli, kupując jeden parownik mam dwa! Tymczasem – przypominam wam o DotShellu – https://abcvape.pl/index.php/2020/03/27/dotshell-od-atmizoo-idealna-baza-do-dotaio/ .

@smoothvape

Zakładamy grzałkę w #tripod od #atmizoo w 60 sekund @SmoothVape @Zbigniew Wiśniewski

♬ Walker – Official Sound Studio

Wideorecenzja nowego parownika dotshell Atmizoo, film

Destiny RTA od HellVape – czyli kolejna nowość!