Firma Ultroner od dawna tworzy produkty stabilizowane w drewnie – Ultroner Mini Stick nie jest wyjątkiem. Jest bardzo mały, owinięty w rękaw z ustabilizowanego drewna, aby nadać mu „seksowny” wygląd. Powiem teraz jedną ważną rzecz: jeśli myślisz nad Mini Stick Ultroner, to nie jest urządzenie dla nowicjuszy. Musisz znać Prawo Ohma i mieć chociaż minimalne pojecie o modach mechanicznych! Nie ma wątpliwości, że Ultroner z pewnością stworzył dla nas super małego moda, ale osobiście uważam, że powinni dłużej pomyśleć nad nazewnictwem.

Pokaż kotku co masz w środku:

Ultroner Mini Stick ma zaledwie 48 mm długości, jest zasilany akumulatorem 18350 i oczywiście wykończony tuleją z drewna stabilizowanego. Występuje w 4 kolorach w wykończeniu ze stali oraz czarnym.

Pięknie to się prezentuje!

W pudełku znajdziemy:

  • Ultroner Mini Stick Kit
  • Smycz
  • Kartę Gwarancyjną
  • Beauty Ring – łącznik ze smyczą
  • Kawałek Gumki

Cechy:

  • Rozmiar: 24 x 48 mm
  • Bateria: 1 × 18350 (brak w zestawie)
  • Mechaniczny mod z przełącznikiem MOSFET
  • Rezystencja min. 0.5ohma

Z mojej perspektywy

Cóż, konstrukcja Ultroner Mini Stick jest podstawowa, ale w końcu jest to mini mod mechaniczny. Rozumiem przez to, że mamy rurkę z dwoma odłączanymi końcami. W górnej pokrywie znajduje się przełącznik MOSFET, zaś w dolnej – śruba do regulacji akumulatora. Znajdziemy rurkę ze stali nierdzewnej, w której mieści się bateria, oraz tuleję ze stabilizowanego drewna, która przechodzi nad wspomnianą rurką. Szczerze powiedziawszy, wszystko bardzo dobrze do siebie pasuje, a jakość wykonania jest bardzo dobra, czego można się spodziewać po tej cenie!

O ile mogę stwierdzić po wielu poszukiwaniach, płytka MOSFET na górze Modu ma jedynie działać jako przełącznik i nie zapewni ci żadnej ochrony. Należy o tym pamiętać, korzystając z RDA lub RTA. Ultroner zaleca, aby wszystkie użyte grzałki miały 0,5 ohma lub więcej. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż uszkodzenia tego typu nie podlegają gwarancji! Na spodzie urządzenia znajdują się dwa duże wywietrzniki na akumulator. Dodatkowo posiada on środki do zacieśnienia lub poluzowania połączenia z akumulatorem, aby zatrzymać grzechotanie.

Złącze 510 znajduje się na górze urządzenia, ale uważaj na górę płyty MOSFET. Jest tam mały kawałek metalu, który z czasem zostanie zgnieciony, za sprawą różnej wielkości atomizerów z 510. Mogę tylko założyć, że mały kawałek gumki jest po to, aby temu zapobiec. Płytka MOSFET jest bardzo delikatna!! Jeśli musisz go wyjąć z jakiegokolwiek powodu, bądź bardzo ostrożny! Ponadto, jeśli go usuniesz, miej oko na przycisk „fire” wykonany z Ultem, ponieważ on po prostu wypadnie. Przycisk „fire” jest dobrze umieszczony na modzie i zarazem wygodny podczas naciskania kciukiem. Nie polecam korzystania z palca wskazującego – jest to bardzo niewygodne.

Podsumowanie – Uwag długie!

Wiem, że możesz dostać Ultroner Mini Stick jako zestaw z wrzuconym RDA. .Użyłem Ultroner Mini Stick przede wszystkim z Taifun GTR oraz DotMod MTL RTA i działał bardzo dobrze. Użyłem go również z driperem z zestawu , i byłem równie bardzo zadowolony. Oczywiście znajdzie to tutaj : http://www.smoothvape.pl .

Jest to urocze, małe urządzenie mechaniczne. Szczególnie, jeśli stabilizowane drewno to Twoja bajka. Działa bardzo dobrze ze względu na niewielkie rozmiary, ale z pewnością w dobrym połączeniu jest wstanie zastąpić Twojego poda na codzień!

Jeśli szukasz czegoś nieco innego, czegoś z dala od popularnych urządzeń do wapowania myślę, że byłaby to naprawdę dobra propozycja.

Nie będziecie z tego puszczać ogromnych chmur i nie poczujecie „mocy” typowego moda mechanicznego. Jest to jednak idealne urządzenie do waporyzacji MTL i możesz pochwalić się tą seksownością koloru drewna stabilizowanego:) !