Target PM30 MTL pod mod – nie sądzicie, że trochę za długa ta nazwa?

Kolejny już podzik pojawił się na tapecie. Bohater, który znalazł się dzisiaj na tapecie to Target PM30 w wersji MTL. Podzik dość stylowy, szczególnie dla lubujących się w poręcznych, ale nie najmniejszych urządzeniach. Według producenta, Target P30 jest wręcz stylizowany na “biznesowo” – fajna sprawa, przynajmniej dla mnie :D. Grzałki, na jakich przyjdzie wapować ewentualnym przyszłym posiadaczom to gotowce. Brakuje mi trochę opcji DIY, czegoś na wzór: https://abcvape.pl/index.php/2020/03/31/vapefly-jester-rdta-pod-dla-kazdego/. Polska to nie jest kraj, w którym gotowe grzałeczki do sprzętu tej firmy są na wyciągnięcie ręki w każdym Vape shopie :/ Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, mając tym samym nadzieję, że się mylę! 

Technicznie rzecz biorąc

Target PM30 nie wyróżnia się niczym szczególnym – ot, zwykły pod 🙂 Pod względem techniczym, znajdzie się jednak parę fajnych zalet. Szczególną taką cechą jest fakt tysiąca dwustu (1200mAh) pojemności baterii. Przy takich liczbach, energii na pewno wystarczy na cały dzień. Ładowanie samo w sobie również będzie szybsze, przez portal USB-C. Bateria jest gruba, szybkość ładowania zwiększona – czego chcieć więcej od Target PM30? 

Pewnie smaku i niskiej ceny, ale tego zagwarantować nie mogę 🙂 Osobiście nie jestem fanem grzałek gotowych, ale może właśnie te będą cudownym “smakowym” dzieckiem?

Wrzucam tradycyjnie parę suchych technicznych faktów:

  • 3 stopnie podawania mocy\
  • Standardowa pojemność 2ml
  • 1200 mAh pojemności baterii
  • Ładowanie baterii poprzez USB-C
  • Komplet niezbędnych zabezpieczeń (przeładowanie, zwarcie itd.)
  • Fajny design 🙂

Podsumowanie

Target PM30 to podzik, który skierowany jest raczej do użytkowników lubujących się w paleniu typu MTL. Dostępne są oczywiście grzałki typu MESH, ale to tylko unifikuje ogólną dostępność możliwych konfiguracji – polityka “dla każdego coś dobrego”. Duża pojemność baterii pozwoli na cały dzień palenia, bez obaw o rozładowanie. Pojemność zbiornika standardowa, europejska – nie ma o czym mówić :/ Generalnie, nie jest zły ani dobry – jest po prostu kolejnym zwykłym podzikiem.