Idealne wiosenno/letnie smaki!

Alt Zero nie zawodzi – to jest fakt. Każdy ich produkt przypadł mi do gustu (a jest on dość wybredny), nie inaczej było z ostatnimi nowościami. Nowościami, jakie przyjdzie Nam wypróbować, będą smaki tropikalnego mango i różowej lemoniady. Czemu różowej? Nie wiem, choć prawdopodobnie przez kompilację owoców tropikalnych…ale o tym później 😀

Alt Zero Tropical Mango – słodycz i limonka

Na pierwszy rzut kubków smakowych, Tropical Mango od Alt Zero daje się poczuć w słodyczy i delikatnej, cytrusowej zaprawie. Odczuwany smak nie jest nachalny, nie poczułem nigdy czegoś “za dużo”. Osobiście lubię słodycz, pod warunkiem, że nie ma jej za dużo. Tropical mango zdecydowanie zaskakuje wyważeniem wszystkich elementów. 

Smak jest bardzo owocowy, mango samo w sobie można wyczuć głównie pod koniec wydychania. Owocowe nuty dają się wyczuć niemal od pierwszych chwil, szczególnie – według mojej skromnej opinii – ananasowe. Delikatnie przebija się również nuta moreli. Tropical mango to przede wszystkim smoothie, zrobione z owoców i mango w proporcji 1:1 🙂 Smak jest bardzo gładki i delikatny, będąc jednocześnie wyrazistym – naprawdę polecam. 

Alt Zero Pink Lemonade – cytrusowa impreza

Pink Lemonade to przede wszystkim cytrusy. Wyczuwalne na początku i na końcu, szczególnie podczas palenia z parowników RDTA i RDA (generalnie, jeśli jest dużo dymu)

Smak tego Alt Zerowego cudeńka bardzo przypomina mi smak jednego z małych cukierków znanej marki zaczynającej się literą S ;). Cytrusy grają tutaj pierwsze skrzypce, czyli cytryna i limonka (ale bardziej limonka, szczerze mówiąc) Owoców jako takich, mocno odczuwalnych trudno się doszukiwać. Smaki inne niż cytrusowe – właśnie owocowe – dopełniają całą kompozycję. Świetnie wspierają tytułową lemoniadę, jednocześnie nie zamulając. Smak jest bardziej wyrazisty niż w Tropical Mango (w którym jest niemal idealnie wyważony), zapewne przez nuty cytrusowe. Słodycz wkomponowana została w delikatną, cytrusową kwasowość – dopełniając ogólny obraz zimnego limonkowego koktajlu z dodatkiem kawałków słodkich owoców.

Alt Zero wiosenną porą?

Alt Zero Pink Lemonade i Tropical Mango to idealne połączenie smaków na wiosnę 😀 Szczególnie w obecnych, bardzo upalnych czasach. Kompozycja smoothie z mango i owoców? Lekko kwaśny koktajl z limonki i owoców? Wręcz idealna propozycja na ciepłe dni, z zimnym napojem w ręku 🙂

Zapraszam na zakupy! https://smoothvape.pl/en/search?controller=search&s=Alt+zero+