Snowwolf A-feng – AIO w wilczej odsłonie

Snowwolf A-feng to propozycja dla miłośników mniejszych, kompaktowych urządzeń, które zmieszczą się do każdej kieszeni. A-feng to sprzęt typu AIO – niektórzy na pewno szybko skojarzą z high-endowym DotAio, a potem delikatnie się uśmiechną :D. SnowShell’a niestety nie ma i z pewnością nie będzie – ale kiedyś, może, dostaniemy do niego grzałki RBA.

Sprzęt jest bardzo ergonomiczny, zasilany jednym akumulatorem 18650. Gabaryty snowwolfa zmniejszono maksymalnie, ile tylko było można. Dostajemy więc urządzenie, które składa się z trzech części – kartridża z grzałką (wymienne są tylko grzałeczki), korpusu i akumulatora. Klapka magnesowa, która dobrze się trzyma – obawiałem się trochę ,,latającej” wersji, ale na szczęście wszystko jest okej :D. 

A-feng – trochę technicznie 

Produkt firmy Sigelei maluje się w takich barwach:

  • pojemność baterii: około 3000mAh, zależnie od akumulatora
  • grzałki typu mesh, montowane ,,na wcisk”
  • pojemność liquidu: 2ml
  • podawana moc: 16-22W
  • wejście na kabelek typu C
  • materiał: PCTG

A-feng chwali się diodą LED, która – zależnie od stopnia rozładowania akumulatora – świeci się na określony kolor. Bardzo ciekawą funkcją jest chip, który podaje moc w zakresie 16-22W. Na samym początku trwającego 5 sekund bucha dostajemy najlepszy smak. Następnie, urządzenie chroni grzałkę przed przegrzaniem (podając mniejszą moc), żeby na samym końcu oszczędzać baterię. Generalnie, nie widziałem w tym jakiejkolwiek różnicy w porównaniu do innych urządzeń tego typu lub podobnych. System w założeniu jest skuteczny, ale jakie to daje efekty? Myślę, że znikome. Ponadto, kto z takiego sprzętu pali dłużej niż 5 sekund?

Podsumowując…

Sprzęcik naprawdę fajny, szczególnie dla osób początkujących. Szczególnej ,,liquidożerności” delikwent nie przejawia. Design to kwestia bardzo osobista, więc trudno mi ocenić czy wygląda ładnie, średnio – czy bardzo średnio i generalnie to jest obrzydliwy :D. A-feng to po prostu AIO – niskobudżetowe, bardzo łatwe w obsłudze i proste. Jak na obecną sytuację, na pewno będzie ciężko z grzałkami do tego maluszka. Jak na poda, spisuje się całkiem nieźle – ciekawe, czy wybije się na polskim rynku z konkurencją Drag-o X-ową.

Stronka producenta: http://www.snowwolfvape.com/Product/E-Cig_Kits/Snowwolf-Afeng.html