Advken Owl – stick na wymienne 21700

Advken Owl nie jest game changerem. Nie jest nawet w jakikolwiek sposób innowacyjny. Dlaczego więc poświęcam mu jeden kwadracik na portalu? Przypadł mi do gustu dla tego, że jest po prostu – prosty. Wymienny akumulator 21700 pozwala na nieskończone wręcz źródło energii, pod warunkiem, że mamy drugiego wymiennego akuska :D. Dosyć stylowy, przez swoje wyprofilowane kształty. Sam w sobie jest bardzo lekki i poręczny. Dominujące opływowe kształty to widok przyjemny zarówno dla oka, jak i dla dłoni. 

Cechy Owl’a, które mogą się przydać przy decyzji jego zakupie

Przede wszystkim – przycisk. Korzystam z tego sprzętu przy okazji wyjazdów (niewielki rozmiar, dużo energii), więc nie wiem jak będzie z ostateczną wytrzymałością przycisku. Na ten moment, czyli kilka miesięcy od kiedy go dostałem – przycisk zdaje egzamin. Żadnych problemów nie uświadczyłem, więc pozwolę sobie stwierdzić – przycisk nie popsuje się po 2 miesiącach :D. Bank energii jest bardzo zadowalający, 21700 robi swoje. Dookoła przycisku (design tego miejsca jest ,,sowi”, więc fajna sprawa) znajdują się dwie małe diodki ledowe, które na bieżąco informują o stanie naładowania akumulatora. Korpus Advken Owl nie jest zbyt podatny na rysy, ale to cecha indywidualna każdego użytkownika – jak dbasz tak masz :D.

Owl Tank – atomizer

Atomizer zaskoczył mnie zarówno przyjemnie, jak i nieprzyjemnie. Zacznę od zalet – smak jest naprawdę dobry. Górny przepływ powietrza eliminuje jakiekolwiek wycieki, więc nie trzeba martwić się o słabej jakości grzałkę :D. Kształtem bardzo pasuje do całości, co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem – ale należy o tym wspomnieć. Bubble glass zmieści naturalnie więcej liquidu – ale sam Advken Owl jest bardzo liquidożerny. Trzeba przygotować się na częste dolewanie płynu. Problem pojawia się właśnie podczas dolewania :(. Górnym capem opreujemy na zasadzie slide, czyli po prostu przesuwamy go zgodnie ze strzałeczką. Kiedy naszym oczom ukaże się otwór do uzupełniania liquidu, pojawia się problem. Butelki z grubszą igiełką nie poradzą sobie z komfortowym refillem – niemal za każdym razem tworzy się pęcherzyk powietrza, który pomoże nam zalać cały sprzęt, rękę, koszulkę i trochę biurka lub podłogi :(. 

Smoothvape! https://smoothvape.pl/en/