Wenax i jego technologia

Wenax Stylus to najnowszy pod od Geekvape, czyli rodziny wszystko-odpornej. Jak pewnie doskonale wiecie, różne firmy wypuszczają na rynek często te same (z drobnymi różnicami) produkty, opakowane w inną stylistykę. Geekvape tym razem zrobił coś naprawdę fajnego w dziedzinie podów, więc z chęcią przybliżę Wam ten projekt :D. Wenax Stylus to rasowy podzik bez żadnych zbędnych dodatków. Prosta konstrukcja – korpus i grzałka w kartridżu. Co więc jest w nim takiego ciekawego? Generalnie, jedna kwestia. Parę małych, innych kwestii też się znajdzie, dlatego czas zakończyć ten trochę za długi wstęp :D.

Design

Ta kwestia jest bardzo indywidualna, dlatego w kilku słowach postaram się przybliżyć mniej więcej moją subiektywną ocenę w temacie wyglądu. Wenax jest podłużnym podzikiem, który powinien zmieścić się do każdej kieszeni :D. Prosta budowa – prosta obsługa. Idealny kandydat na pierwszego e-papierosa, szczególnie podczas rzucania zwykłych papierosów. Kolorystyka kwestią indywidualną, ale propozycje wydają się całkiem dobre. Kwestie designowo-kolorystyczne znajdziecie na stronce producenta: https://www.geekvape.com/kit-mod/wenax/540.html

Kultura pracy

Wenax to mały pod, więc dużych chmurek nie można od niego oczekiwać. Cechą charakterystyczną i innowacyjną o której wspominałem jest jego sposób na podawanie mocy. Sprzęt wyposażony jest w przycisk (na samym dole), którym zmieniamy podawaną moc w trzech różnych wariantach. Zależnie od grzałki, którą zamontujemy (0.6 lub 1.2) podzik zmienia wartości tych trzech wariantów. Na grzałce 0.6 mamy do wyboru 14,15 albo 16 watów. Grzałka 1.2 pozwala na zmianę w zakresie 9-10-11 watów :D. Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, które jest kolejnym krokiem w doskonaleniu oprogramowania i zaawansowania sprzętu waperskiego :D. Doświadczenia smakowe na pewno będą o rzędy wielkości lepsze od tych, które odczuwalibyśmy na tych samych grzałkach przy jednym tylko wariancie zmiany mocy. 

Podsumowanie

Bardzo ciekawy sprzęt, który z racji swojego pochodzenia na pewno pojawi się w wielu polskich vape shopach. Wenax na papierze prezentuje się naprawdę dobrze – czas pokaże jak działa w praktyce, ale jestem bardzo dobrej myśli :D. Brakuje mi tylko wersji RBA, bo gotowe grzałki to dużo droższe rozwiązanie cenowe :/.

@smoothvape

„Jak szybko i łatwo zmienić grzałkę w Wenax SC? ???? #WenaxSC #Tutorial Vape” #WenaxSC #Tutorial #Vape #Grzałka #vapinglife @SmoothVape @Geekvape Europe

♬ dźwięk oryginalny – Smoothvape