Aspire BP60 – nowy dzieciaczek Aspire’a

BP60 to generalnie bardzo podobny do innych tego typu urządzeń sprzęt. Dlaczego poświęcam mu miejsce na portalu, który pod moim piórem nie patrzy przychylnym okiem na typowe ,,powtórki”? :D. Wszystkie szczegóły, głównie wizualne, znajdą się tutaj – Link do strony producenta: https://www.aspirecig.com/aspire-kits/bp60.html. Delikwent może pochwalić się niezłymi osiągami w zakresie mocy, bowiem maksymalny poziom wynosi aż 60W. Mniej więcej tyle – średnio – osiągają mody na jeden akumulator 18650. Design, standardowo, kwestią indywidualną. Według oceny piszącego, naprawdę spełnia swoją rolę. Mały, poręczny, wszędzie się zmieści. Sprzęt został wyposażony w delikatną zawieszkę, którą z powodzeniem można wykorzystać – to nie jest smycz licząca sobie trzy metry :D.

Trochę ogólnie i technicznie

BP60 wyciąga maksymalnie 60W. Wyposażony został w naprawdę fajny OLED-owy ekran, który dobrze wpisuje się w ogólny charakter poda. Informacji na ekranie nie ma za dużo, ale fajne smaczki takie licznik puff-ów znalazły tam swoje miejsca :D. Wyposażono go również w zatyczkę na ustnik, przymocowaną za pomocą sznureczka do korpusu poda – pojemność baterii wynosi 1400mAh, którą naładować można za pomocą standardowego już USB-C. Kontrola przepływu powietrza umieszczona jest na panelu bocznym, co również jest swego rodzaju nowością. Fajną cechą dodatkową jest dwojaki sposób podawania mocy, czyli ,,auto-draw” i klasyczny fire button.

Podsumowanie

BP60 to pod skierowany (tutaj bez zaskoczenia) dla początkujących i zaawansowanych palaczy. Początkującym nie sprawi on żadnych problemów, bowiem obsługa urządzeń tego typu jest wręcz banalnie prosta :D. Sprzęt oceniam pozytywnie, za całokształt – Aspire staje się dla mnie coraz ciekawszym producentem, tak nawiasem pisząc.

https://abcvape.pl/index.php/2020/07/01/p40-mini-snowwolf-sigelei-pod/