Butelki ile dodać shotów nikotynowych?

Odkryj, jak odpowiednio mieszać shoty nikotynowe, bazy neutralne, eliquidy, koncentraty i aromaty, aby uzyskać idealne stężenie nikotyny w swoich mieszaninach

Sztuka łączenia shotów nikotynowych z aromatami: Niewypowiedziana tajemnica skutecznego miksturyzowania

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak odpowiednio połączyć shoty nikotynowe z aromatami? Być może widziałeś koncentraty sprzedawane w sklepach – sześć, osiem, a nawet 10 ml płynu w butelce o pojemności 60 ml. 

Kierując się tą dawką, jak ostatecznie osiągnąć stężenie 3 mg na 60 ml?

Prosta odpowiedź leży w ścisłym zrozumieniu chemii haha. Musimy dodać jednego shota o stężeniu 18 mg, a następnie uzupełnić pozostałą część bazą neutralną, składającą się z glikolu i gliceryny, aż do 60 ml. Nie jest to jedynie matematyka, to alchemia na najwyższym poziomie!

@smoothvape

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to działa? Zobacz, jak miksuje się koncentraty, aby uzyskać dokładne stężenie nikotyny. #nauka #nikotyna #epapierosy #edukacja #MiksowanieKoncentratów #StężenieNikotyny #DIY #Vapelife #BezpieczeństwoNikotyny #wiedzanatematnikotyny #Vapelife #jaktodziała

♬ dźwięk oryginalny – Smoothvape

Shoty nikotynowe – Jak mieszać liquid z nikotyną?

Tabela z przepisem ile shotów nikotynowych dodać?

Ale co, jeżeli pragniemy osiągnąć wyższe stężenie? Są na to metody. Na przykład, wlewając dwa shoty 18 mg do butelki o pojemności 60 ml i uzupełniając resztę bazą neutralną (czyli glikolem i gliceryną), otrzymamy stężenie 6 mg. Czyż to nie fascynujące?

Zgłębiając tajniki tej nauki, możemy dowiedzieć się, że dalsze manipulacje dawką powodują jeszcze większe zmiany. Trzy shoty – 9 mg. Cztery shoty – 12 mg. Przy pięciu shotach nikotynowych o stężeniu 18 mg, wynik końcowy to aż 15 mg. To jak grę w kości, gdzie każdy ruch decyduje o stężeniu końcowym.

Podsumowując, umiejętność właściwego dozowania shotów nikotynowych, baz neutralnych, eliquidów, koncentratów i aromatów jest kluczem do stworzenia idealnej mieszaniny. Na tej drodze czeka na nas wiele odkryć. Więc wzbogaćmy nasze doświadczenia i otwórzmy się na fascynującą naukę miksturyzowania!

Pamiętajcie o odczekaniu minimum jednego w przypadku smaków owocowych, i dwóch trzech dni w przypadku smaków kremowych, ciasteczkowych.

Co z tą Akcyzą ? koncentraty Lolli Drip film