Hej, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie mamy rodzaje nikotyny? Dziś postaram się to wyjaśnić, a na koniec podzielę się z Tobą pewnym bonusem – tabletkami nikotynowymi.

Rodzaje Nikotyny

Rodzaje Nikotyny

Nikotyna jest sprzedawana w butelkach 10 ml z akcyzą. Są to roztwory glikolu i gliceryny z nikotyną. W sprzedaży dostępne są różne stężenia, głównie 18 mg, 9 mg, a rzadziej spotykane 6 i 12 mg.

Jak korzystać z baz nikotynowych?

Te bazy dodajemy do aromatów, longfili lub premiksów, tworząc gotowy do użycia eliquid. Przy czym, warto podkreślić, istnieją też tabletki nikotynowe.

Rodzaje nikotyny – tabletki nikotynowe

Jednak zanim zdecydujesz się na ich użycie, słowo ostrzeżenia. Zgodnie z instrukcją, tabletki nikotynowe należy rozcieńczyć z wodą, ale zasięgnąłem wiedzy u specjalistów i wygląda na to, że jakakolwiek ilość wody w eliquidach może powodować zmianę rozpadu dobrze poznanego składu produktu tworzonego z klasycznych lipidów. Dlatego zalecam ostrożność!

 

Pamiętaj o EVALI

@smoothvape

DIY E-liquid: Przewodnik po bazach nikotynowych i Bonus. Szanuj zdrowie! #DIYeliquid #BazyNikotynowe #Vapelife

♬ dźwięk oryginalny – Smoothvape

Na koniec, jeszcze jedna ważna kwestia – EVALI, czyli e-cigarette or vaping product use-associated lung injury. To stan zapalny płuc związany z używaniem e-papierosów lub vapingiem. Bądź świadomy i korzystaj z produktów nikotynowych odpowiedzialnie! Do usłyszenia.