W świecie vapingu, niezmiennie zaskakującym innowacjami, najwięcej dyskusji wzbudził ostatnio model AIO – dotmod dotaio G10. Ta propozycja od firmy Dotmod, znanej z dostarczania wysokiej jakości sprzętu do wapowania, a także staje się coraz bardziej popularna wśród osób korzystających z tradycyjnych BOX-ów. Czym jednak wyróżnia się na tle konkurencji?

Parametry techniczne

dotaio G10

Jednym z głównych atutów dotmod dotaio G10 jest w rzeczy samej wszechstronność. Urządzenie jest na akumulator 18650mAh ( w zestawie brak akumulatora), a jego moc wyjściowa może wynosić nawet do 35W. Użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy czterema trybami wyjścia: miękkim, komfortowym, standardowym i mocnym, a także zwiększają możliwości tego małego urządzenia. W zależności od wybranego trybu oraz wartości oporu (0,28Ω-2,5Ω), moc wyjściowa urządzenia dostosowuje się automatycznie, co świadczy o inteligencji jego układu scalonego.

Doświadczenie użytkownika z dotmod

Zdecydowaną zaletą dotmod dotaio G10 jest prostota i wygoda obsługi. Użytkownik korzysta jedynie z przycisku zasilania oraz przycisku regulacji. Wybór grzałki 0,3ohm jest idealny do wapowania e-liquidów, na przykład owocowych o stężeniu 3mg lub 0mg, które gwarantują czysty i gładki smak. Dla fanów silniejszych doznań. Dostępna jest grzałka 1,6ohm, która w rzeczy samej doskonale nadaje się do wapowania e-liquidów o stężeniu 6mg lub 20mg soli. 

Wyjątkowy design dotaio G10

Ważnym elementem, który przyciąga uwagę wielu miłośników vapingu, jest wygląd urządzenia. Wielu użytkowników docenia piękno i styl dotmod dotaio G10. Dzięki możliwości rozbudowy i wymiany paneli bocznych, pozwala na personalizację urządzenia do indywidualnych upodobań. Różne grupy Customowe, takie jak Atmizoo czy Monarch, już zaczęły rozwijać ten model (dotshell rba, czy też dotmobb), co przyczynia się do jego rosnącej popularności. Mamy tu firmy produkujące ustniki, customowe parowniki RBA, dające więcej możliwości zwiększających doznania smakowe.

Taifun Gt4s – Nowość od Smokerstore