Grzałki do epapierosa to jeden z najważniejszych elementów Twojego urządzenia. Od ich jakości zależy jakość i smak Twojego e-liquidu oraz komfort wapowania. Niestety, nawet najlepsze grzałki zużywają się z czasem, potem trzeba je wymieniać. Istnieje jednak kilka sposobów, które pozwolą Ci wydłużyć ich żywotność. Czyli przepalać Grzałkę

Wybieraj dobrej jakości grzałki

przepalać Grzałkę

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na żywotność grzałki jest jej jakość, stąd kupuj grzałki od sprawdzonych producentów, którzy stosują wysokiej jakości materiały i komponenty.

Prawidłowo montuj grzałkę

Błędy w montażu grzałki mogą prowadzić do jej szybkiego zużycia, stąd przed montażem dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi.

Regularnie czyść grzałkę – czyli przepalać grzałkę

Osady z e-liquidu mogą zatykać otwory w grzałce i powodować jej przegrzanie, potem Regularnie czyść grzałkę za pomocą szczoteczki do zębów lub wacika nasączonego płynem do czyszczenia.

Nie przegrzewaj grzałki

Przegrzewanie grzałki może prowadzić do jej uszkodzenia, jak i  Nie podgrzewaj grzałki do zbyt wysokich temperatur.

Wykorzystuj odpowiednie moce i napięcia

Moc i napięcie grzałki powinny być dostosowane do jej typu, potem Nie używaj zbyt wysokich mocy i napięć, ponieważ może to uszkodzić grzałkę. Ciągłe wapowanie może powodować przegrzanie grzałki. W przerwach między wapowaniem pozwól grzałce ostygnąć.

Wymieniaj grzałkę w razie potrzeby

Grzałka zużywa się z czasem i trzeba ją wymieniać, ponadto w zależności od intensywności użytkowania. Grzałkę należy wymieniać co kilka tygodni lub miesięcy.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, możesz wydłużyć żywotność swoich grzałek i cieszyć się lepszym smakiem, ponad to komfortem wapowania.