Jak cieszyć się eleganckim doznaniem palenia? Poznaj waporyzator dotMTL.

dotmtl

Spraw sobie przyjemność z eleganckiego doznania palenia waporyzatorem dotMTL. Ten model zapewnia wyjątkowe doświadczenie dla miłośników MTL.  Firma dotmod stworzyła łatwy w użyciu system konstrukcyjny z ukrytą regulacją przepływu powietrza. Dzięki temu możesz dostosować go do własnych preferencji i maksymalnie spersonalizować swoje doświadczenia związane z paleniem elektronicznym.

Dizajn parowników dotmtl

Elegancja to niezmiernie ważna cecha waporyzatora, dlatego dotmtl ma dwie opcje wykończenia, aby idealnie dopasować go do Twojego stylu palenia. 24-karatowe złocenie, ponadto które cieszy się uznaniem w innych produktach firmy dotmod. A także stal nierdzewna, dla osób, które preferują subtelne wzornictwo.

Parownik dotMTL jest wyjątkowo uniwersalny i przystosowany do każdego stylu życia. Możesz używać zarówno soli nikotynowych, jak i zwykłej nikotyny. Ponadto, łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, możesz sprawdzić poziom płynu dzięki dołączonemu przezroczystemu tankowi z poliwęglanu.

Najważniejsze cechy dotmtl

– Stal nierdzewna lub 24-karatowe złocenie

– Jednopiórowa konstrukcja

– Średnica 22 mm

– Kompatybilność z nikotyną soli i zwykłą nikotyną

– Ukryta regulacja przepływu powietrza

Dodatkowo, w zestawie otrzymujesz:

–  waporyzator dotMTL

– nakrętki (przezroczysta/o wykończeniu pasującym do waporyzatora)

– ustniki (Ultem/czarny)

–  pierścienie uszczelniające

–  stały pin 510

– boczny pin z regulacją przepływu powietrza 510

– śrubokręt

– instrukcja obsługi

– Certyfikat autentyczności

Już teraz zdecyduj się na waporyzator dotMTL i ciesz się niezrównanym doznaniem palenia. Dostosuj go do siebie, potem relaksując się w eleganckim stylu. Niezależnie od Twojego stylu życia, ten waporyzator spełni Twoje oczekiwania. Nie trać czasu i dołącz do grona zadowolonych użytkowników dotMTL już dziś!

https://smoothvape.pl/pl/